0446 214 20 80
Hakkımızda - Murat Taksi - Erzincan/MERKEZ
Hakkımızda

Hakkımızda

ŞEHİRİÇİ TAKSİ FİYATLARI

 


Dörtyol - Havaalanı-25tl


Dörtyol - Otogar-20tl


Dörtyol - Araştırma Hastanesi 15tl


Dörtyol - Polis Okulu 40 tl


Dörtyol - Üniversite 45tl


Dörtyol - Tren İstasyonu- 12tl


Dörtyol - Ekşisu 40 tl


Dörtyol - Işıkpınar 25 tl


Dörtyol - Kurutilek -15 tl 

 

 

Murat Taksi olarak,  personelimizin resim, isim ve telefon numaraları tercihiniz ve güvenilirliğimiz için sitemizde mevcuttur..

 

Taksi hizmeti sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.


 
 
Misyonumuz;

 

Murat Taksi olarak,   çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

 

 
Vizyonumuz;
 
 
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

 

erzincan merkez taksi,erzincan merkez taksi hizmeti,erzincan merkez alo taksi,erzincan merkez taksi numaraları,erzincan merkez en yakın taksi,erzincan merkez acil taksi,erzincan merkez acil taksi hizmeti,erzincan merkez 7/24 taksi,erzincan merkez 7/24 taksi hizmeti,erzincan merkez en hızlı taksi,erzincan merkez konforlu taksi hizmeti,erzincan merkez güvenilir taksi hizmeti,erzincan taksi,erzincan taksi hizmeti,erzincan alo taksi,erzincan taksi numaraları,erzincan en yakın taksi,erzincan acil taksi,erzincan acil taksi hizmeti,erzincan 7/24 taksi,erzincan 7/24 taksi hizmeti,erzincan en hızlı taksi,erzincan konforlu taksi hizmeti,erzincan güvenilir taksi hizmeti,taksi,taksi hizmeti,alo taksi,taksi numaraları,en yakın taksi,acil taksi,acil taksi hizmeti,7/24 taksi,7/24 taksi hizmeti,en hızlı taksi,konforlu taksi hizmeti,güvenilir taksi hizmeti,​​

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014